Moto Games  Lv  ir vietne, kas radīta, ar nolūku popularizēt un parādīt, Latvijas ceļus, teritoriju, apskates vērtus objektus no moto braucēja skata punkta. Lai braucienu padarītu jautrāku un piedzīvojumiem  bagātāku, Moto Games Lv viņu pasniedz Jums atjautības spēļu formātā. Atiecīgi maršruti vijas pa dažādu veidu ceļiem un grūtības pakāpēm, izmantojot vairākus spēļu stilus.

Audio intervija - kas ir motogames.lv

       Adventure Games - ir spēles, kas ietver dažādus neierakstītus maršrutus brīvā formā. Galvenais uzdevums ir tikt no punkta 1., meklējot, rēķinot,  uz punktu 2. , 3. , 4.  utt. un sasniegt finišu. Kā Jūs to veicat, kādus ceļus izvēlaties -  tas ir Jūsu ziņā. Protams, ka veidojot spēli, apzināti tiek plānots aptuvenais maršruts, izvēloties ceļus, lai Jums būtu baudāma šī lieta. Šinī spēļu veidā var nākties biežāk nokāpt no sava rumaka un izlocīt kājas.

         Rally RB Games - Spēļu tips, izmantojot pierakstītu maršruta stenogrammu. Tiek dota starta vieta. Un tālāk brauciens notiek, lasot stenagrammu no mob. app. vai mehāniska roadbook reader, kas ietver metru atskaiti no starta,  līkumus, pagriezienus, orientierus utt. Atļaušos pieminēt Latvijas Rally RB attīstītāju, pamatlicēju - Sandiju Māliņu, kurš cītīgi strādā tieši Rally RB jomā ar mērķi attīstīt šo tēmu Latvijā.  Plašāk par šo lasi zemāk ievietotejā saitē, spiežot uz  vienu no mūsu projekta  atbalstītājiem  XPLORE  RALLY  LATVIA.       

Rally RB spēli krietni ērtāku padara multifunkcionālās papildu pogas, ar kurām ērti var virzīt stenogrammu, pielabot metrāžu, kā arī izmantot ikdienā lietojot navigāciju kartes. Moto Games Lv strādā pie pavisam elementārām, budžeta klases, četru funkciju pildošām pogām, kuras tiek  darbinātas ar  bluetooth palīdzību. Iespējams vai nu ritināt stenogrammu, vai lietojot piem. Locus map navigācijas karti -  pievilkt / attālināt funkciju.  Nopietnākas un funkcijām bagātkās vadības pogas, kas tiek darbinātas ar bluetooth palīdzību iespēja aplūkot  BUTTONER  WE CONTROL THE WORLD, spiežot uz zemāk esošā logo.   


Ja Tevi uzrunā šis projekts un Tev šķiet, ka ir laiks pamēģināt, dodies uz Moto Games Lv Facebook lapu, uzspiežot uz logo te pat zemāk.

Atsūti pieteikumu, lai kļūtu par biedru,  atbildot korekti, bez maldināšnas uz dažiem jautājumiem. Un varbūt tiksimies kādā Moto Games Lv spēlē.

Projektu atbalsta

outduro.com

Saziņai ar Moto Games Lv izmanto zemāk ievietoto formu.Pirkumu grozs