1. Ievērot ceļu satiksmes noteikumus.
 2. Ievērot un nepārkāpt privātīpašuma robežas. Ja vien tas nav saskaņots ar Moto Games Lv administrāciju.
 3. Cienīt lauksaimniecības zemes, nebraukt uz tām, bez saskaņošanas ar saimnieku.
 4. Ievērot dabas liegumu, kāpu zonas teritorijas. Kā arī tīrību aiz sevis.
 5. Ievērot uguns drošību mežos, pļavās.
 6. Tikšanās gadijumā ar kādu zemes īpašnieku, saglabāt mieru un ar vēsu prātu paskaidrot, ka nepārvietojies gar viņa īpašumu ar nolūku to izārdīt, ka neesi no tās moto sabiedrības, kas apzināti izārda visu iespējamo, ko ierauga, ka esi tas, kurš vēlās mainīt šo iedragāto moto reputāciju. Galvenais, saglabāt vēsu prātu, nebrēkt pretī un nemest kadastra karti sejā ar redzamu valsts teritorijas robežu... Mēs katrs esam dažādi un sapratīsim arī viņus.
 7. Nekādā gadijumā nemēģiniet kādam pierādīt, ka variet spēli izspēlēt viss ātrāk par citiem. Tās nav ātruma sacīkstes...  Un daba ir mainīga - bīstama...
 8. Nekad neatsakiet kādam palīdzības roku, turamies kopā un veidojam pozitīvu auru mūsos un ap mums!
 9. Pārvietojoties pa apdzīvotām vietām, ievērot īpašu piesardzību.
 10. Redzot gājējus, riteņbraucējus, zirgu pajūgus, vai jātniekus utt. piebremzēt un pabraukt garām bez putekļa mākoņa un lidojošiem akmeņiem. Nepieciešamības gadijumā - izslēgt dzinēju.
 11. Mudināt citus moto braucējus uz šiem noteikumiem, drīzāk elementārām moto vadlīnijām...
 12. Apņemos šo vietni ieteikt tikai tiem motobraucējiem, kas pārvietojās ar legāliem, reģistrētiem moto un pārvietojoties ciena visus satiksmes dalībniekus. 
 13. Moto spēles spēlējot -  ideālais variants  - 2 braucēji.
 14.  Censties  nebraukt vairāk par 4-5 braucēji reizē. Ja arī esat piem. 10 cilv. grupiņa - sadalieties divās daļās, būs interesantāk pildīt uzdevumus un finišā tiekoties, pārrunāt piedzīvoto. 
 15. Un atceries, ka šie nav noteikumi, par kuru neievērošanu piestāda sodus... Šis ir moto braucēja ētikas kodeks - kas parāda Tavu personību, tikumu un varbūt kādam ideālu piemēru.


Pirkumu grozs