Šeit ir apkopoti un publicēti kontakti, kuri iespēju robežās, bez atlīdzības, savas lokācijas tuvumā, varbūt spētu izlīdzēt, ķibelē nonākušam moto braucējam. Vai nu ar busiņu, vai piekabi, vai varbūt ar kādu rezerves daļu, degvielas litru, vai pat vnk. pastāstot kādu vērtīgu moto padomu caur telefona zvanu... Neuztversim šo par pienākumu un nepielīdzināsim šo apdrošināšanas stila līmenim. Vnk. varbūt sanāk izlīdzēt tur pat blakus tavai lokācijai netērējot lielus līdzekļus... Kā sacīt jāsaka - Roka Roku Mazgā.

Zemāk ievietotais uzskates materiāls nav nedz standarta komplektācija, nedz pirmās nepiec. lietas. Materiāls vairāk domāts, kā domu pavedinoš špikeris.  Instrumenti katram mocim ir ļoti dažādi. Tādēļ labākais veids kā noskaidrot savu kompl. ir, vai nu pie apkopes uzskaitīt un piefiksēt štrumus, kādus izmanto, vai arī nedaudz vnk. paskrūvēt, pajaukt savu rumaku - riteņus, bremžu. suportus, visas plastmasas, dubļu, ķēžu, roku sargus, hēbeļus, spoguļus, degv. tvertni, degvielas sistēmas,  gaisa filtrs, akumulatoru, utt.
Kaut mazāk, vai tikai 1x palūrot, kas tad te ir.. nāktos atvērt Moto SoS :)

Veiksmīgus braucienus un ceļu  vēlot -

Ja ir sajūta, ka arī Tu varētu būt mazs piliens Moto sos palīgu sarakstā, droši izmanto zemāk esošu formu un raksti mums ;

Aptuvenā vieta, palīdzības veidi, tel. nr.


Būsim pateicīgi, ja ziņosi par palīdzības izmantošanu , tīri statistikai.

Saziņai izmanto zemāk ievietoto formu. 

Pirkumu grozs