Spēle var sākties...

Spēle Jūs vedīs no punkta un punktu, līdz sasniegsiet finišu. Kopā būs 10 punkti. Katrā lokācijā būs jāveic kāds uzdevums. Izpildot katru uzdevumu, iegūsi lokāciju nākošajam uzdevumam. izpildot pēdējo uzdevumu, iegūsi lokāciju finišam. 

Veiksmi vēlot, Outduro & Motogames

1. Uzdevums

Šī ir neliela teika, par moto un ķirbju laiku. 

Sen, sennos laikos, kad tiko bija parādijušies iekšdedzes dzinēja motocikli, kāds kungs gados, vārdā Grunte, izlīdao no savas zaru būdas, raidija tālu skatienu pār ezeru un koku galotnēm, kuras jau bija sākušas dzeltēt. Un pie sevis nomurmuināja - trn dn dn dn dn.....     Tā bija zīme... Zīme, kas lika veikt rituālu.. 

Tā nu apņētmības pilns, viņš uzkūra ugunskuru un puspliks sāka lēkāt apkārt, dziedādams -   trn dn dn dn dn... Tā viņš nodancinājās līdz krēslai, pielūgdams trn dn dn dn dn.. bet nekas īsti nemainijās.. Viendīgais, ko viņš pamanija, ka zaru būdas pakājē bija parādijušies 2 dzeltenorandži bumubuļi...  Pa nakti bumubuļus viņš salika blakus un apklāja ar egļu zariem, lai no rīta varētu sākt kulinārijas darbus. 

Nakts pārskrēja ātri...  Un pie Saules pirmajiem stariem, Gruntes nāsīs iezagrās E-92 smaržar...  3 sekundēs viņš bija izlecis  no zaru būdas un sastingumā vēroja zaru čupu.... Vienīgoais ko viņš spēja izdvest bija  trn dn dn dn dn.....

Jā, tā diena bija klāt.... Pēc dažām minūtēm jau Grunte sēdēja zaru būdas pagalmā, sūca alu un google  lasija BMW manuāļus...

Vel šodien ik pa laikam ir redzams brūnganīgs BMW ar  trn dn dn dn dn un E-92 smaržu aizplēšoam, ka zari vien nokustās... :) 

Uzdevums: Jums ir jāatrod burtu kļūdas teikā un  jāsaraksta rindā.

 Pēc tam, pēc principa A=1 B=2 C=3 D=4 E=5 utt. 

burti jānomaina pret skaitļiem. ( * * * * * * * )  Pārbaudei sklaitļu summai jābūt 110 Kad tas būs izdarīts, veiksi nesankcionētas darbības lai iegūtu šī punkta atslēgas vārdu, kuru vēlāk izmantosi, lai tiktu finišā.

Kad esat tikuši tik tālu nomainiet zvaigznīšu skaitļus pret burtiem  ( * * * * * * * )  =  ( A B C D B E A )

Un nu jau tikai atlicis sabīdīt nākošā punkta koorditātas... 

57.0FGHHJ    23.0KFLK0

F=A-12

G=B-18

H=D-1

J=F+G+D

K=F+G+H

L+E-K-F