Projekta apraksts. 

       Starts:       Ir izveidots maršruts ap Rīgu. Maršruts ietver sevī vidēji 10, 12 kontrolpunktus, kuros būs jāpilda kāds uzdevums, vai jāatrisina mīkla. 

Dalībnieku skaits būs max 30gb.   Katrs dalībnieks sāk spēli - maršrutu,  no sev ērtākās lokācijas. Visas dienas garumā dalībnieks braucot pa spēlē dotu maršrutu, pildot uzdevumus iegtūst dažādas vērtības, kuras būs nepieciešams izmantot finišā. Protams obligati pierakstīt. Blociņš, rakstāmais utt..  

Spēles info tiks atvērts 08:00 un pēdējais brīdis, kad finišēt būs 16.00   Bet laiks ir dots ar rezervi, tādejādi visi dalībnieki paspēs finišēt. 

  

      Finišs: Kad visi dalībnieki ir ieradušies veiksmīgi finišā, viņi tiek izlozes kārtībā sadalīti piem. 6 grupās. vidēji pa 5 katrā.   atkarīgs no dalībnieku skaita.

                 Pēc starta došanas, 6 komandas sāk darbu ar dienas gaitā iegūtām vērtībām un mīklu atrisinājumiem..  Un attiecīgi šeit noteiks ātrumsun veiklība, kura grupa būs kurā vietā. 

           Kad visas grupas ir izpildijušas gala uzdevumus un ieguvušs finiša atbildes, tiek piereģistrēti laiki un noteikti uzvarētāji. 

          Apbalvotas ar veicināšanas balvām tiek visas komandas. Lai būtu demokrātija, balvu fonds vienlīdzīgs, tik atšķirās diplomi. 


Finanses

Balvas:     

  1. Motogames Pamata izglītības Diploms      1.00 eur
  2. Motogames cepure                                       9.00 eur
  3. Motogames maska                                        3.00 eur
Pirkumu grozs