Atvērtās spēles.

Lai spēlētu, šobrīd vienīgo atvērto testa spēli demo versijā, Jums ir nepieciešama mobīlā aplikācija -  LoQuiz. Bez maksas aplikāciju varat lejuplādēt android versiju šeit un iPhone šeit. Kad veiksmīgi aplikācija ir lejuplādēta un uzinstelēta, veriet vaļā un ielogojaties ar zemāk norādīto pieeju. 

Nedaudz par testa demo spēli: 

Šī spēle, būs pietuvināta Rīgai. Tātad meži, takas, grantenes šoreiz nē. Bet spēles princips tāds pats, kā  nākotnē mežos un takās. 
Šī ir orientēšanās tipa spēle, kura ietver dažādu veidu atjautības un gudrības uzdevumus. 

Spēles sākumā Jums būs pieejama lokācija Nr.1 Jums būs jāiebrauc lokācijā norādītajā apļa centrā un nedzudz jāuzgaida, līdz atvērsies uzdevums.   Kad būsiet izpildijis uzdevumu pirmajā lokācijā, automātiski kartē parādīsies nakošā lokācija utt.
No lokācijas uz lokāciju maršrutu planošana uz Jūsu pleciem, protams strikti ievērojot CSN.
 Šī spēle sevī ietvers 10 lokācijas + 1 lokāciju ar vairākiem uzdevumu punktiem vienviet. 
Par katru pareizu atbildētu uzdevumu Jūs saņemsiet + 1 punktu vienība, bet par katru reizi,kad kļūdīsities, Jums atņems 1 punktu vienību. Punktu vienība atkarīga no attiecīgā uzdevuma. Piem: Ja par pareizu uzdevumu pienākās  3 punkti, tad ik reiz kad tejā uzdevumā būs kļūda nospiežot OK pogu, noņems 3 punktus.

Katra uzdevuma lokācijas diametrs kurā obligāti ir jaieiet ar ierīci ir apm. 15m Vērojiet savu lok. punktu un atkarīgi no zonas utt. var būt tā, ka nedaudz ir jāuzgaida lokācijas epicentrā, kamēr atverās uzdevums. 

Spēlei ritot tiek uzskaitīts laiks. Spēles garums vidēji 100km.
Spēles laiks vidēji       6h
Demo spēli vienlaicīgi var lietot ne vairāk kā 10 ierīces (mob. telefoni/planšetes).
Spēles dalībnieku skaits optimālākais 1-3 dalībnieki komandā.


Login: motogames
Password: test   
   

Pēc ielogošanās atvērsies info lapa, kuras apakšā būš OK poga. Pēc tam atversies reģistrācija, kurā ievadīsiet komandas nosaukumu un dalībniekus, zemāk piemērs. 
Lai jauka un veiksmīga atpūta.
motogames.lv

Gan speles laikā,  gan izspēlējot spēli ir opcija aplūkot rezultātus finišā, vai punktus spēles laikā, aplikācijas menu augšējā kreisajā stūrī. 

Sākums

Pirkumu grozs