"Open 22" noteikumi.

1. Šis ir orientēšanās brauciens nedēļas garumā, kas nekādā gadījumā nav saistīts ar sacensībām - ātrākā noteikšanu un apbalvošanu. Brauciena mērķis ir baudpilni pavadīt laiku, atklājot moto sezonu.  

2.  "Open 22 " drīkst piedalīties sekojoši dalībnieki.

    2.1. Dalībnieks piedalās ar motociklu, kam ir:

    2.2. Derīga reģistrācijas apliecība un Nr. zīme.

    2.3. Derīgs dokuments, kas apliecina, ka motociklam ir izieta obligātā tehniskā apskate.

    2.4. Derīga transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana.

3. Piedaloties  "Open 22 " :

   3.1. Ievērošu ceļu satiksmes noteikumus ( turpmāk tekstā CSN)

   3.2. Braukšanas laikā lietošu aizsprādzētu ķiveri. 

   3.3. Braukšanas laikā lietošu drošu moto apģērbu, lai maksimāli pasargātu sevi. 

   3.4. Būšu saprotošs attiecībā pret citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

   3.4.1. Vadīšu motociklu ar 0,0 promiļu alkohola klātbūtni organismā. 

   3.5. Veikšu īpašu piesardzību attiecībā pret velo braucējiem, gājējiem, bērniem, dzīvniekiem, vajadzības gadījumā izslēgšu dzinēju un paripināšos garām, piemēram, ģimenei ar bērnu ratiņiem vai jātniekam ar zirgu klusā meža ceļā.

   3.6. Neveikšu agresīvas zemsedzes ārdīšanu, saudzēšu dabu un apkārtni. 

   3.7. Domstarpību gadījumā, satiekoties ar privātās teritorijas, zemes, meža īpašnieku, saglabāšu mieru un laipni izskaidrošu  atrašanās iemeslu attiecīgajā vietā ( ja gadās aizbraukt nepareizi). 

   4. Reģistrējoties     "Open 22 " Jums tiks nosūtīs rēķins, pēc kura apmaksas 3 darba dienu laikā tiksiet iekļauts dalībnieku sarakstā un lietotnes Whatsapp kopējā   "Open 22 " grupā, kas paredzēta informatīviem mērķiem. Dalībniekam tiks piešķirts dalībnieka numurs.

4.1. Dalības maksa tiks ieguldīta 33% veicināšanas dāvanās, 33% maršruta izveidei, 33%  motogames.lv attīstībai.

"Open 22 " programma:

Orientēšanās notiks 5 darba dienas, no pirmdienas līdz piektdienai. 

Sestdien notiks iegūto datu pārbaude un apstrāde, svētdien- balsošana un apdāvināšana :)

Katru dienu 09:00 tiks izsludināta 1 lokācija Vidzemes, Zemgales, Kurzemes un Latgales apkārtnē, kurās iespējams būs arī kāds atjautības uzdevums. Reģionu izvēlēsies pēc sev ērtākā. Protams, ja spēj nokļūt vairāk kā vienā reģiona punktā, lieliakii. Bet galvenais, ir vismaz 1 foto no katras dienas lokācijas. Tātad kopā 5 foto. 

Jums šīs lokācijas būs jāatrod un jāveic foto ar sevi un moto. Katru vakaru līdz 22:00 bildes jāiesūta lvmotogames@gmail.com norādot tematu: Open 22 , vārdu, uzvārdu un dalībnieka Nr. 

Nedēļas beigās notiks foto balsošana starp dalībniekiem. 3 labākie vērtējumi saņems kādu dāvanu. (ja būs liels dalībnieku skaits, dāvanas iegūs arī labākie 5, vai pat 10 dalībnieki) 

Foto balsošanā piedalīsies  tikai tie dalībnieki un foto, kuri būs uzmeklējuši visas nedēļas lokācijas un veikuši katrā lokācijā foto kopā ar moto. Tātad katru dienu vismaz viena lokācija ar Tevi un Tavu rumaku un jau esi pretendents uz foto balsošanu. 


Pirkumu grozs